خانه ارائه دهندگان خدمات اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا با یاسین گشت

اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا با یاسین گشت

اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا با یاسین گشت

اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری و ختم ، بهشت سکینه ، بهشت معصومه ، قبرستان ارامنه و اماکن متبرکه با گروه یاسین گشت
ارائه خدمات اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا ومینی بوس های مدرن کولردار و همچنین تشریفات شبانه روزی

اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا وی آی پی و معمولی کرایه اتوبوس ارزان و بهترین امکانات

اتوبوس برای بهشت زهرا و مراسم ترحیم

اتوبوس بهشت زهرا : بیشترین مورد استفاده از اتوبوس واحد گشت تهران برای سرویس بهشت زهرا و ایاب و ذهاب مراسم خاکسپاری است. به همین جهت و با توجه به شرایط ویژه‌ای که خانواده‌های عزادار دارند، ما تمام تلاش و همت خود را برای ارائه سرویس سریع و مطلوب به این عزیزان معطوف میکنیم.

اتوبوس‌های ما همچون سرویس واحد گشت اتوبوسرانی تهران و حومه آماده‌اند تا وسایل ایاب و ذهاب شما را برای اعزام به بهشت زهرا تهران جهت مراسم خاکسپاری فراهم آورند.

برای حمل و نقل افراد از هر نقطه شهر تهران به سمت بهشت زهرا و بالعکس به راحتی می‌توانید از سرویس‌های ما استفاده کنید.

خیلی وقت است که برای حمل و نقل و ایاب ذهاب خانواده های متوفی و خانواده هایی که عزیز خود را از دست داده اند جهت راحتی حال آنان و در فصل گرم و فصل سرد از اتوبوس ها واحد گشت استفاده میشود. اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا کلیه بستگان و خانواده مرحوم را به بهشت زهرا و محل خاکسپاری منتقل می کنند. همچنین بعد از تمام شدن مراسم ختم مجددا حضار را به مبدا و یا رستوران جهت پذیرایی از میهمانان انتقال میدهند.

تبلیــغات :
اجاره اتوبوس وی آی پی به صورت روزانه و ساعتی
اتوبوس دربستی جهت تورهای درون شهری و بین شهری
کرایه اتوبوس برای مراسم ختم جهت ایاب و ذهاب مهمان ها
اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا با یک تماس

 

شماره تماس :
۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷

 

مزایای اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا :

اتوبوس های واحد گشت در واقع همان اتوبوس‌های با کیفیت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران هستند که به علاوه بر قدرت مانور بالا در مناطق شهری از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. به طور معمول اتوبوس‌های گشت واحد تا نزدیک‌ ترین محل مورد نظر مشتری اعزام می‌شوند تا استفاده از اتوبوس حتی برای سالمندان و معلولین نیز ساده و آسان باشد.

بهترین راه برای اجرای هر چه بهتر مراسم ترحیم، کرایه اتوبوس برای مراسم ختم از نوع دربستی واحد گشت بهشت زهرا می باشد.

در این موارد هماهنگی فامیل و آشنایان، دادن آدرس به تک تک عزیزان از جمله ردیف و قطعه قبر و همچنین هماهنگ کردن ساعت برگزاری مراسم از جمله امور بسیار وقت گیر بوده که در حالت ناراحتی فرد صاحب عزا، امری بسیار دشوار بوده و با توجه به رفتارهای اجتماعی ما ایرانیان باید در کمال صبر و متانت انجام پذیرد.

با کرایه اتوبوس دربستی واحد گشت بهشت زهرا از درب مبداء (مسجد و یا محل زندگی مرحوم و…) از دردسرهای همیشگی هماهنگی با کلیه اقوام و آشنایان رها شده و مراسمی آبرومند جهت شادی روح مرحوم فراهم نمایید.

بیشتر بخوانید : ۱۰ نکته مهم که لازم است برای اجاره اتوبوس بهشت زهرا بدانید

اتوبوس های مناسب بهشت زهرا :

اتوبوس ولوو ، اتوبوس اسکانیا و اتوبوس VIP از سری اتوبوس های مناسب برای جابجایی و ایاب ذهاب میهمانان می باشند.

اجاره اتوبوس بر اساس تعداد میهمانان

سرویس های حمل و نقل بهشت زهرا معمولا به سه دسته تقسیم می شوند : اتوبوس، میدل باس و مینی باس

شما در زمان اجاره اتوبوس باید به تعداد میهمان های خود توجه کنید و اتوبوس را متناسب با تعداد میهمانان اجاره کنید. اگر میهمانان شما کمتر از ۲۰ نفر بودند ، اجاره مینی بوس انتخاب مناسب تری می باشد، اما اگر تعداد افراد بین ۳۵ نفر تا ۵۰ نفر باشد اجاره اتوبوس دربستی بهترین راه است.

اجاره اتوبوس ۴۴ نفره ، بهترین برای جابجایی میهمانان

اتوبوس مناسب برای بهشت زهرا و دیگر اماکن متبرکه و همچنین سفرهای داخل شهری با ظرفیت ۴۴ صندلی می باشد که برای تشریفات ادارات دولتی، شرکت‌های خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تفاوت این اتوبوس با اتوبوس‌های دیگر، طراحی متفاوت مناسب سفرهای درون شهری و عدم وجود جای بار در آن است. به این ترتیب اتوبوس ۴۴ نفره مناسب سفر و مسافرانی که چمدان و بار زیاد دارند به حساب نمی‌آید. اتوبوس‎های شهری با صندلی‌های پارچه‌ای مبله شده و آسایش مسافران را در مسیرهای کوتاه درون شهری فراهم می‌کند. شرکت یاسین گشت با در اختیار داشتن سرویس بهشت زهرا و اتوبوس‌های مبله‌ی کولردار مجهز، آماده‌ی خدمت‌رسانی به مشتریان خود خواهد بود.

اتوبوس های ۴۴ نفره بیشترین گنجایش حمل مسافر را در بین اتوبوس های موجود دارند و به همین سبب در بازار اجاره اتوبوس بیشتر یافت می شوند.

اتوبوس های چهل و چهار نفره به اتوبوس های جفت صندلی نیز معروف هستند.این به آن سبب است که چیدمان داخلی خودرو دو ردیف و هر طرف دو صندلی جفت کنار هم دارد که در عکس نشان داده شده است.

اجاره اتوبوس vip بهشت زهرا

کلمه ی vip برای همه ی ما آشنا بوده و ویژه و خاص بودن را در ذهن ما تداعی می کند. در ورزشگاه، هتل، هواپیما، اتوبوس و… با این کلمه بسیار برخورد کرده ایم و با توجه به این که همه ی ما خواستار بهترین ها برای خود هستیم در همان ابتدا خواهان ویژه ها هستیم.

در اتوبوس‌های وی آی پی مانیتورها بر قسمت پشتی صندلی جلویی قرار دارد و در ردیف‌های اول نیز مانیتورها بر روی میزی که در قسمت جلویی صندلی‌ها واقع شده نصب شده اند. بنابراین در هر قسمتی از اتوبوس که نشسته باشید می‌توانید از این امکان استفاده نمایید. این در حالیست که اتوبوس‌های عادی اساساً دارای دو مانیتور، یکی اول اتوبوس و دیگری در وسط اتوبوس هستند. برای کرایه اتوبوس بهشت زهرا مدل وی آی پی – vip با ما در تماس باشید.

ویژگی های اتوبوس بهشت زهرا

  • اتوبوس های بهشت زهرا جهت مراسم ترحیم و خاکسپاری با ظرفیت ۲۵، ۲۶، ۳۰ ،۳۲ و ۴۴ صندلی به شما عزیزان ارائه شده و قابل خدمات رسانی هستند.
  • تمامی اتوبوس ها اعم از کلاسیک و معمولی ، وی آی پی – VIP و مارال اسکانیا از تمامی امکانات نظیر سرمایش و گرمایش و یخچال برخوردار هستند.
  • چنانچه مایل باشید در طول سفر برای عزاداران نوحه پخش شود، به وسیله دستگاه مانیتور و پخش تعبیه شده در اتوبوس ها این امکان فراهم است.
  • همانطور که می دانید در فصل تابستان سیستم تهویه مناسب برای راحتی عزاداران بسیار ضروری و لازم بوده که اتوبوس های ما از این امکان برخوردار است.
  • تجهیزات ایمنی نظیر شیشه های دو جداره، کپسول آتش نشانی، جعبه کمک های اولیه، چکش شیشه شکن و درب اضطراری نیز آماده است.

امکانات اتوبوس کلاسیک – معمولی ۴۴ نفره

سیستم سرمایش و گرمایش

بله

سیستم صوتی و تصویری

بله


محفظه بار بالای سر مسافرین

خیر محفظه بار خودرو

محفظه بار از کنار متناسب با ظرفیت خودرو


یخچال (کول‌باکس)

خیر صندلی متحرک

خوابیدن صندلی روبه عقب


امکانات ایمنی اتوبوس شامل : شیشه‌های دو جداره، کپسول آتش نشانی،‌ جعبه کمک‌های اولیه، چکش شیشه شکن، درب اضطراری می باشد.

هزینه کرایه اتوبوس بهشت زهرا جهت مراسم

برای استعلام قیمت و درخواست اتوبوس با شماره های ما تماس بگیرید.

شماره تماس برای اجاره اتوبوس 

شماره تماس جهت اطلاع از قیمت اجاره اتوبوس برای مراسم

داخل تهران : ۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷ شبانه روزی – ۰۹۱۲۶۷۹۴۳۲۴

چرا اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا ؟

برای رفت و آمد دسته جمعی به بهشت زهرا و ایاب و ذهاب راحت تر میهمانان علاوه بر راحتی و آسودگی عناوین دیگری وجود دارند که بسیار مهم هستند. از جمله قیمت ، سادگی ، سرعت ، در دسترس بودن و امنیت از جمله مواردی است که در انتخاب سرویس ایاب و دهاب بهشت زهرا مهم به حساب می‌ آیند.

بیشتر بخوانید : چگونه اتوبوس دربستی برای بهشت زهرا رزرو کنم؟

اتوبوس شرکت واحد بهشت زهرا

اتوبوس شرکت واحد که از دیرباز به همین نام شناخته می‌شود اتوبوس‌های با کیفیت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران هستند که به علاوه بر قدرت مانور بالا در مناطق شهری از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. به طور معمول اتوبوس‌های های واحد گشت بهشت زهرا تا نزدیک‌ ترین محل مورد نظر مشتری اعزام می‌شوند تا استفاده از اتوبوس حتی برای سالمندان و معلولین نیز ساده و آسان باشد.

اتوبوس‌های واحد گشت به دلیل طراحی شهری، ارتفاع زیادی از سطح زمین ندارند و برای سوار شدن، لازم نیست پله‌های زیادی را بالا و پایین بروند. در مدل‌های جدید اتوبوس‌های شرکت واحد حتی کولر هم وجود دارد تا در فصل تابستان نگران گرمای هوا نباشید و میهمانان شما در طول مسیر اذیت نشوند.

چه مواقعی اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا اجاره می شود؟

همانطور که قبلا گفتیم واحد گشت اصلاحی است که به خدمات ما در حوزه اجاره اتوبوس دربستی شرکت واحد گفته می‌شود. و منظور از واحد گشت بهشت زهرا در واقع اجاره اتوبوس دربستی شرکت واحد اتوبوسرانی برای ایاب و دهاب دسته جمعی از تهران به بهشت زهرا و بالعکس است. خدمات واحد گشت بهشت زهرا به طور معمول برای مراسم تشیع جنازه و خاکسپاری مورد درخواست فرار می‌گیرد. اما بسته به رسوم و آیین هر خانواده ممکن است تا از این سرویس برای مراسم فاتحه، سوم و هفتم نیز استفاده کنند.

تماس با یاسین گشت برای کرایه اتوبوس

۰۹۱۲۶۱۶۲۷۱۹ و۸-۶۶۳۶۳۵۳۷

راجعون بزرگ ترین و مجرب ترین سایت تخصصی ارائه دهندگان خدمات ترحیم
درگذشت عزیزان، شرایط ویژه ای را ایجاد می نماید. ناگهانی بودن، ناآشنایی، شرایط روحی ناگوار و لزوم تداراکات سریع از ویژگیهای قالب این رخداد است. وب سایت راجعون سعی دارد تا با گرد آوری خدمات و اطلاعات مورد نیاز شما، حامی و همراه شما باشد.
جهت آشنایی با مجموعه خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات ترحیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =