خانه ارائه دهندگان خدمات نیروی خدماتی مجالس اعزام مهماندار خانم وآقا جهت پذیرایی در مجالس ترحیم

اعزام مهماندار خانم وآقا جهت پذیرایی در مجالس ترحیم

2 خواندن دوم
۰
1
553
نیروی خدماتی

مهمانداری و پذیرایی مجالس

اعزام نیروی خدماتی : همه ما در میهمانی ها و مراسم متفاوتی نظیر جلسات مهم کاری، برگزاری مراسم ترحیم  و… شرکت کرده ایم و شاید برخی از افرادی که این متن را می خوانند، به زودی چنین مجالسی پیش رو داشته باشند. یک بخش بسیار مهم در مهمانی ها که بسیاری از مواقع فراموش می شود، پذیرایی است. در تعداد زیادی از مهمانی ها، با وجود آنکه میزبان بهترین انواع خوراکی ها و نوشیدنی ها را فراهم نموده، پذیرایی خوبی از میهمانان به عمل نمی آید. چرا که اغلب خود میزبان به تنهایی مشغول پذیرایی از مهمانان، خوش آمد گویی و بسیاری موارد دیگر است.

خدمات پذیرایی مجالس چیست؟

در تمامی مجالس و مهمانی ها، میزبان تمام سعی خود را می کند تا به بهترین نحو ممکن از میهمانان پذیرایی نماید. اما رسیدگی به همه مهمانان امری آسان نیست. به همین دلیل است که عده بسیاری، از نیروی خدماتی مجالس  جهت پذیرایی مجالس خود کمک می گیرند.

نیروی خدماتی ، بسته به نوع میهمانی و مطابق میل شما، تعدادی خانم و آقای حرفه ای با ظاهری آراسته و رفتاری بسیار محترمانه هستند که به خوبی به تمامی مهمانان رسیدگی می نمایند و کارها را سریع تر و حرفه ای تر پیش می برند تا صاحب مجلس دیگر از نحوه پذیرایی نگران نباشد.

نیروی خدماتی پذیرایی به طور مرتب ظرف های خوراکی روی میزها را پر می کنند، لیوان های خالی و ظرف های کثیف را به سرعت از روی میز بر میدارند، برای میهمانان نوشیدنی سرو می کنند، توجه دارند که به هنگام ورود مهمان جدید به مجلس، به خوبی از او پذیرایی شود و به طور کلی همیشه آماده هستند تا به سرعت و به بهترین نحو ممکن نیازهای مهمانان شما را فراهم نمایند.

ویژگی های نیروهای خدمات پذیرایی موسسه به سوی دوست

  • رعایت احترام کامل مهمان و میزبان
  • عدم تردد بی دلیل در مهمانی و حضور در جمع مهمانان، صرفا به منظور خدمت رسانی
  • پرهیز از صحبت های بی مورد با مهمانان یا شرکت در بحث های آنان
  • پرهیز از هرگونه درگیری لفظی با میهمانان
  • حضور در تمامی قسمت های سالن به منظور خدمت رسانی به همه مهمانان
  • قدرت کنترل شرایط و رفع احتیاج مهمان در صورتی که تقاضای نوشیدنی یا خوراکی خارج از منوی پذیرایی نمود.
  • خوشرویی حتی پس از چند ساعت کار
  • پذیرایی با حلوا خرما و پک میوه مراسم ختم  و تمامی اقلامی که میزبان آماده کرده.
  • ظاهر آراسته و تمیز
  • خوش آمد گویی به میهمانان تازه وارد در هنگام ورود و خداحافظی از آنان در پایان مهمانی و هنگام خروج.

اطلاعات تماس با موسسه به سوی دوست جهت اعزام نیروی خدماتی

☎  ۰۹۱۲-۶۷۹۴۳۲۴ – ۸۸۸۲۰۷۶۵

اعزام نیروی خدماتی جهت پذیرایی از میهمانان شما

شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که چگونه می توانید از نیروی خدماتی جهت پذیرایی مجالس خود کمک بگیرید؟ کافی است با تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته و در مورد میهمانی خود توضیح دهید و تعداد خدمه را تعیین کنید. همچنین در صورتی که سوالی در خصوص خدمات پذیرایی یا اعزام نیروی خدماتی جهت پذیرایی داشته باشید، می توانید آن ها را از طریق همین شماره ها با ما درمیان بگذارید.

تشریفات مجالس و برگزاری مجالس ترحیم ویژه به سوی دوست
نیروی خدماتی به سوی دوست

اعزام مهماندار خانم و آقا آموزش دیده برای مراسم

یک مهماندار تعلیم دیده با اصول مهمانداری و آداب پذیرایی به خوبی آشناست و می داند چگونه در مهمانی ها و مراسم رفتار کند. اغلب در مجالس بزرگ به چند مهماندار خانم و آقا به طور هم زمان نیاز است.

لازم است تا یک مهماندار کنار ورودی سالن پذیرایی ایستاده باشد تا در هنگام ورود مهمان ها با خوشرویی مهمانان را راهنمایی کند. شاید برخی از مهمان ها با سالن و فضای مهمانی غریبه باشند و نیاز به راهنمایی داشته باشند. هرگز ورودی را بدون مهماندار خانم و آقا رها نکنید.

چنانچه برخی از مهمانان نیاز به کمک داشتند این وظیفه مهماندار خانم و آقا است که به آنان کمک کند. برای مثال مهماندار باید به  افراد سالمندی که در راه رفتن مشکل دارند و یا از عصا و ویلچر استفاده می کنند کمک کرده و تا میز پذیرایی همراهی شان کند.

بهتر است مهماندار خانم و آقا در مجالس، تردد بیش از حد لزوم نداشته باشد به این ترتیب باید تنها در مواقع لزوم برای پذیرایی به مهمانان حاضر شد و مراجعه بیش از حد به میز مناسب نمی باشد.

مهمانداران نباید بین پذیرایی ها در یک محل اجتماع کنند بلکه باید در کل سالن حضور داشته باشند. اجتماع مهمانداران در داخل سالن مخل آسایش مهمان ها می باشد. هرگز مهمانداران نباید چند نفری شروع به صحبت های متفرقه کنند این موردی است که از دید چشم مهمان ها پنهان نخواهد ماند.

مهماندار خانم و آقا جهت پذیرایی در همایش ها، مراسم یا مهمانی ها، وظیفه پذیرایی از مهمانان را دارد و باید دستورات مهمان ها را با احترام انجام دهد. در چنین مراسمی همیشه حق با مهمان هاست و مهماندار نباید با مدعوین وارد بحث شود تندی و ترشرویی هم که جایی در پذیرایی ندارد و از سوی مهماندار پسندیده نیست.

مهماندار باید در هنگام درخواست مهمان با کوتاه ترین کلمات و لحن مودبانه پاسخ دهد. به کاربردن کلمات منفی همچون خیر، نداریم، نمی توانم، به هیچوجه از سوی مهماندار اصلا وجهه خوبی ندارد. توصیه اکید می شود که مهماندار خانم و آقا در بحث های مهمان ها شرکت نکنند و در این موارد اظهار نظر ننمایند.

وظیفه مهماندار ارائه خدمات به موقع به مهمان هاست. هیچ کوتاهی و قصوری در این زمینه پذیرفته نیست و نارضایتی میهمانان را به همراه دارد. کمبود دستمزد، عجله، ساعات نامناسب و مواردی از این دست دلیل خوبی برای عدم ارائه خدمات نیست.

مهماندار باید بتواند رضایت مهمان ها را جلب کند و این شامل همه مدعوین می باشد. افراد روحیات متفاوتی دارند و به گونه ای مختلف عمل می کنند. یک مهماندار تعلیم دیده باید بتواند در مواجهه با مهمانان ناراضی نیز آرامش خود را حفظ کند.بتواند میهمانان ناسازگار را نیز راضی کند.

مهماندار در هنگام مواجهه با اعتراض مهمان باید با خوشرویی رفتار کرده و از مهمان عذرخواهی کند . بهتر است مهماندار مورد شکایت را در دفترچه ای که به همراه دارد یادداشت کند این کار از تکرار مورد جلوگیری خواهد کرد. هرگز در هنگام اعتراض مهمان، سازمان و مدیران شرکت خدماتی نظافتی را مقصر جلوه ندهید.

در هنگام پایان مراسم نیز باید یک مهماندار خانم و آقا در درب های خروجی بانوان و آقایان حضور داشته باشد و با ادب و متانت از مهمان ها خداحافظی کند. خارج شدن مهمان ها باید همراه با احترام و مشایعت باشد.

اعزام مهماندار خانم و آقا شرکت خدماتی نظافتی

پذیرایی از جشن ها و مراسم خود را به شرکت تشریفات خدماتی به سوی دوست بسپارید. اعزام مهماندار خانم و آقا آموزش دیده برای مراسم، همایش ها، مجالس رسمی و میهمانی ها، سمینارها و غرفه های نمایشگاهی یکی از خدمات شرکت به سوی دوست برای آسایش هموطنان تهرانی در همه مناطق است. امکان اعزام مهماندار به صورت ساعتی و پاره وقت نیز وجود دارد. در صورت نیاز به اعزام کارگر نظافتی می توانید درخواست خود را از طریق این سامانه انجام دهید. همه نیروهای خدماتی  تعلیم دیده بوده و از رضایت نامه برخوردار می باشند.  در خدمت رفاه خانواده های تهرانی گام بر می دارد.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در نیروی خدماتی مجالس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 19 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…