خانه آرامگاه و قبر سنگ قبر فروش سنگ مزار یادبود

فروش سنگ مزار یادبود

26 خواندن دوم
۰
2
4,014
سنگ قبر برزیلی بازار سنگ قبر فروشان

فروش سنگ مزار خارجی و ایرانی

فروش سنگ مزار : فروشگاه بزرگ سنگ مزار یاد بود ۲ با دو دهه تجربه درخشان در راستای اهداف خویش که همانا رضایت مندی مشتریانش می باشد در مسیر پر فراز و نشیب بازار سنگهای مزار در کنار رقبای خود برای عرضه مرغوبترین سنگهای قبر و ارائه خدمات با کیفیت عالی که در شان مصرف کننده ایرانی است گام بر می دارد.

اطلاعات تماس با سنگ مزار یادبود

☎ ۰۹۱۲۲۹۶۷۱۵۷   و ۰۹۱۲۳۷۱۳۸۱۳

آدرس : جاده قدیم قم نرسیده به درب گلدسته ها سمت راست فروشگاه سنگ مزار یادبود ۲

بیشتر ببینید : سنگ قبر رضوان
بیشتر بخوانید : شعر سنگ مزار

مدیریت فروشگاه سنگ مزار یاد بود ۲ با توجه به راندمان کاری فروشگاه مطابق با قوانین داخل فروشگاه و توافق با پرسنل و همکاران در جهت افزایش کیفیت در کلیه سفارشات مشتریان از جمله گرد آوری مرغوب ترین سنگهای قبر و کتیبه از برترین برندهای ایرانی و خارجی همراه با ۱۵ سال ضمانت کتبی با نازلترین قیمت و ارائه سرویس و خدمات به بالاترین کیفیت در تمامی مراحل کار مشتریان از صفر تا صد که توسط استادان اهل فن و با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و ابزار های مورد نیاز برای طراحی سنگهای قبر و کتیبه ابزار زنی سنگ قبر و کتیبه و قرنیز ، چهره پردازی روی سنگ قبر ، خطاطی و خوشنویسی انواع خط روی سنگ قبر و کتیبه ، ساخت انواع گلدان و باغچه ، گل کاری ، چمن و چراغ زیر سازی برای نصب سنگ قبر و دیگر خدماتی که با مشتریان خود به توافق رسیده باشد.

هنگامی که مردم برای خرید کالا مورد نیاز خود به بازار عرضه کننده کالای مورد نظرشان مراجعه می کنند با انبوهی از همان کالا را با نام های مختلف از سازندگان و تولید کنندگان بسیاری از برند های گوناگون داخل و خارجی با کیفیت های متفاوتی روبرو می شوند که توسط فروشندگان به ایشان معرفی می گردد. ولی در میان خریداران این کالا ها مصرف کننده همیشه خواهان بهترین کیفیت بوده است . اما این روزها بخاط وضعیت نا بسامان اقتصاد و گرانی و افزایش قیمت انواع کالای داخلی و خارجی و کارمزد خدمات بدلیل تحریمهای امریکا علیه کشورمان ، ضربه سنگینی به پیکر اقتصاد ما وارد آورده است بطوری که تعادل بین تقاضا و عرضه بر هم ریخته شده است .

از سوی دیگر عده ای فرصت طلب و سود جو از این نا بسامانی سوءاستفاده کرده و با عرضه کالاهای نا مرغوب و بی کیفیت به نام کالای اصلی اعتماد مصرف کننده را سلب کرده است . اما با وجود این مشکلات مردم برای تهیه مایحتاج و کالای مورد نیاز خود خواستار مرغوبترین و با کیفیت ترین کالا ها هستند بنابراین مدیریت فروشگاه سنگ مزار یاد بود ۲ جهت افزایش فروش خود و همچنین برای اینکه مصرف کنندگان و مشتریانش با میل و رغبت بیشتری خرید نمایند جدولی برای تخفیف در ارائه تمامی خدمات خود تنظیم نموده است این کاهشض قیمتها در خصوص اجرت خدمات فروشگاه یادبود ۲ می باشد . اینک خوشحالیم که پس از ارائه تخفیفها به یاری پروردگار توانسته ایم رضایت نسبی مشتریان را بدست آوریم. فروشگاه یادبود ۲برای رفاه مشتریانش در اقدامی دیگر توانسته است سنگهای قبر و مدل های متفاوتی از کتیبه های مرغوب و با کیفیت با قیمت مناسب جمع آوری نموده و برای تحویل فوری به مشتریان آماده نماید. قابل توجه خریداران سنگ قبر و کتیبه ، پس از خرید سنگ قبر و کتیبه از فروشگاه یابود۲ در هنگام دریافت فاکتور به فروشنده برای دریافت ضمانت نامه ۱۵ ساله سنگهای قبر و کتیبه های ایرانی و خارجی یاد آوری فرمائید . فروشگاه یاد بود ۲ بعد از فروش و انجام مراحل آماده سازی و سپس نصب سنگ قبر و کتیبه های فروخته شده متعهد شده است در صورتی که سنگهای قبر و کتیبه های ضمانت داده شده ، به دلیل بی کیفیتی آسیبی به آنها وارد شود پاسخگو می باشد.

قیمت سنگ قبر یادبود

مدیریت فروشگاه سنگ مزار یادبود۲ با توجه به رضایت مشتریان از تخفیف کارمزد ارائه سرویس و خدمات این فروشگاه ، در نظر دارد برای رضایت شما از درصد سودی که از محل فروش سنگ قبر در فاکتور هایش لحاظ می کند مبلغ اندکی کشر نماید . هر چند تمام درصد سود فروش سنگ قبر که از سوی اتحادیه تعیین گردیده است خود اندک و نا چیز می باشد اما در شرایط کنونی امیدواریم با این خدمت کوچک بتوانیم رضایت مندی شما عزیزان را کسب نمائیم.

هدف ما جلب اطمینان و رضایت کامل مشتریان است.

تصاویر سنگ مزار

سفارش سنگ قبر آنلاین شماره ۱۸

 سنگ یادبود  تامین کننده انواع سنگ قبر و سنگ مزار زیبا برای عزیزان شما

 
سنگ قبر
سنگ قبر

خرید سنگ قبر شماره ۱۹

سنگ قبر
سنگ قبر

خرید سنگ مزار آنلاین شماره ۳۲

سنگ قبر
سنگ قبر

سنگ قبر سفید شماره ۳۵

 
سنگ قبر
سنگ قبر

تفاوت سنگ مزار خارجی در مقابل سنگ مزار ایرانی

فروشگاه یاد بود ۲ طی جلسات مکرر با کارشناسان سنگ و تست و آزمونهای مختلف از نمونه سنگهای مزار از برندهای درجه یک ایرانی نتایج جالبی دریافت کرده اند که قسمتهایی از این دستاورد را در زیر می خوانید. امروزه با توجه به تبلیغاتی که در خصوص سنگهای مزار خارجی صورت گرفته است و عدم ثبات نرخ ارز به خصوص بالا رفتن بی سابقه نرخ دلار به صعود هر روزه قیمت این گونه سنگهای مزار کمک بسیاری کرده است. البته سنگهای مزار خارجی ، مانند سنگ مزار هرات ، سنگ مزار نانو طبیعی از سری سنگهای با کیفیت و مرغوب و یکه تاز بازار سنگ مزار بوده اند . ما نیز کیفیت سنگهای مزار خارجی نامبرده را تایید می کنیم.ولی توجه داشته باشید سنگهای مزار از برند های درجه یک ایرانی در بازار سنگ وجود دارد که به لحاظ کیفیت و مرغوبیت با سنگهای وارداتی به رفابت برخواسته اند و با نشان دادن کیفیت و زیبایی و قیمت مناسب می توانند در بازار حضور قدرتمندانه داشته باشند و اگر کارخانه های سازنده سنگهای مزار خارجی می خواهند در کنار این چند مدل سنگ مزار درجه یک ایرانی باقی بمانند باید تدبیری جدید بیاندیشند. چرا که سنگهای مزار ایرانی به لحاظ کیفیت و زیبائی همانند سنگهای خارجی می باشد و از نظر ابعاد و سایز و قیمت از سنگهای خارجی بیشتر به سلیقه خریدار توجه دارد برای اینکه سنگهای مزار خارجی در چند سایز و ابعاد که در کارخانه سازنده ساخته شده است وارد ایران می شوند ولی سنگهای مزار درجه یک ایرانی در هر سایز و ابعاد و شکل و فرمی که خریدار سفارش دهد ، فروشنده می تواند تحویل نماید . این امتیاز برگ برنده ای است که در دست سازندگان سنگ مزار ایرانی است و امتیاز دیگر قیمت خیلی ارزانتر سنگهای مزار ایرانی نسبت به مشابه خارجی اش می باشد که در اختیار خریدار قرار دارد . امتیاز بعدی بدلیل تنوع و وجود معدنهای سنگ در جای جای کشورمان به لحاظ آب و هوا می باشد که استقامت سنگهای مزار ایرانی در هر نوع آب و هوائی پایدارو مقاوم است و فروشگاه یادبود ۲ سنگهای مزار ایرانی را ۱۵ سال ضمانت می کند.شما عزیزان در زمانی که در بهشت زهرا ( س) و یا اماکن متبرکه می روید به مزارهایی که به سنگ مزار ایرانی مزین شده توجه فرمائید متوجه خواهید شد که سنگهای مزار ایرانی با قدرت و زبایی در جای خود قرار گرفته اند شاید باور بفرمائید که بین سنگ مزار مثلا سنگ مزار برزیلی و سنگ مزار ایرانی درجه یک از برند گرانیت سیمین اصفهان فقط و فقط قیمت آن  است و امتیاز مثبتی به سنگ مزار برزیلی نسبت به سنگ مزار سیمین نمی توانید بدهید . اگر یک تراز و یا مقایسه ساده بین دو سنگ مزار  خارجی و ایرانی بگیریم متوجه خواهیم شد که خرید سنگ مزار ایرانی عاقلانه تر و مقرون به صرفه میباشد.

سنگ مزار برزیلی

رنگ مشکی براق ثابت 

در صد آهن در سنگ ۵۴ درصد 

مقاوم در هر نوع آب و هوا  

قطر سنگ ۳ سانت ۶و۸و۱۰سانت

ضمانت توسط یادبود۲ ۱۵ سال

سایز سنگ : هر سایز و ابعادی که مشتری

قیمت : روز افزون و نوسان

سنگ مزار گرانیت سیمین اصفهان

رنگ مشکی براق ثابت

درصد آهن در سنگ ۷۸ درصد

مقاوم در هر نوع آب و هوا

قطر سنگ ۲ سانت ۳و۴و۶و۸و۱۰ سانت

ضمانت توسط یادبود ۲ ۱۵سال

سایز سنگ : هر سایز و ابعادی که مشتری

قیمت : ثابت و مناسب

                         

با در نظر گرفتن نمونه تفاوت فوق بین دو نوع سنگ مزار خارجی درجه یک و سنگ مزار ایرانی درجه یک و مختصر اطلاعاتی که در خصوص سنگ مزار از برندهای درجه یک ایرانی درجه یک ارائه گردید ، می شود اینگونه نتیجه گرفت که با در نظر گرفتن چند فاکتور مهم مانند ، کیفیت ، مرغوبیت، طول عمر مفید سنگ و قیمت مناسب سنگهای مزار ایرانی نسبت به سنگ مزار خارجی که بسیار گران قیمت هستند و بعضا سنگهای بدل و نامرغوب به جای سنگ اصل خالرجی توسط بعضی افراد فرصت طلب و سود جو فروخته می شود ، بهتر است از سنگهای مزار ایرانی شناخته شده و مورد اطمینان به مراه ضمانت نامه ۱۵ ساله خریداری کرد.

اطمینان داشته باشید با خرید سنگ مزار درجه یک ایرانی از فروشگاه معتبر و نقش طرح و خطاطی و همچنین چهره پردازی توسط اساتید مجرب و هنر مندان حرفه ای در پایان کار و پس از نصب سنگ مزار شما به خودتان و حسن سلیقه خود آفرین گفته و از این خرید خرسند و راضی خواهید بود.

شما عزیزان می توانید با ما با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۹۶۷۱۵۷ و ۰۲۱۵۵۲۱۳۸۲۱ تماس بگیرید به شما اطمینان می دهیم رضایت شما را جلب خواهیم کرد . فروشگاه سنگ یادبود ۲ با عرضه مرغوب ترین و زیبا ترین سنگهای مزار و انواع کتیبه و اجرای طراحی توسط اساتید مجرب و هنر مندان چیره دست خطاطی و همچنین اکیپ چهره پردازی فوق حرفه ای با ۱۵ سال ضمانت نامه کتبی خریدی به یاد ماندنی و رضایت بخش برایتان رقم خواهد زد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۲۲۹۶۷۱۵۷ و ۰۲۱۵۵۲۱۳۸۲۱ تماس بگیرید و جلب رضایت و اطمنان مشتری هنر ماست.

منتظر تماس شما هستیم.

مطالب مرتبط
خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
در مراسم تدفین و یادبود در مراز شما ممکن است خدمات مختلفی را نیاز داشته باشید که این خدمات توسط افراد مختلفی ارائه می شوند. این خدمات شامل پذیرایی چای و نسکافه و آب معدنی، حلوا و خرما، تاج گل، گل آرایی و شمع آرایی، نیروی خدماتی، چادر و سایبان و صندلی، میز پذیرایی، اکو و مداح، مداحی با نی و دف، پک پذیرایی و …. است. ما در سایت راجعون سعی می کنیم جهت راحتی شما تمامی خدمات را به صورت تخصصی گرد آوری نماییم.
برای دیدن مجموعه خدمات مرتبط با بهشت زهرا به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در بهشت زهرا
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر توسط راجعون ارائه خدمات ترحیم
بارگذاری بیشتر در سنگ قبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 2 =

همچنین ببینید

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت

بنر تسلیت دیجیتال موسسه خیریه نیکان ماموت مؤسسه خیریه نیکان ماموت به شماره ثبت ۲۶۳۹۴ یک سا…