خانه ارائه دهندگان خدمات پک میوه پذیرایی مهمانو ، خرید اینترنتی بسته های میوه و پذیرایی

مهمانو ، خرید اینترنتی بسته های میوه و پذیرایی

مهمانو ، خرید اینترنتی بسته های میوه و پذیرایی

مهمانو اولین سامانه خرید پک های پذیرائی و میوه مراسم ها در ایران است.
شما می توانید از طریق این سامانه نوع پک و اقلام آن را از دسته های میوه، نوشیدنی، کیک و شیرینی و آجیل انتخاب کنید و در محل تحویل بگیرید. شما می توانید بسته های پذیرائی جهت همایش ها و کنفرانس ها، کارگاه های آموزشی، تورهای مسافرتی، جلسات دفاع از پایان نامه، مراسم ترحیم، جشن ها و عروسی، تولد و مهمانی و سایر جلسات و برنامه های سازمان ها و شرکت ها از سامانه مهمانو دریافت کنید.

پذیرایی همایش نه تنها به اقلام خوراکی ارائه شده در همایش گفته نمی شود، بلکه اصولا بسیار فراتر و با معنا تر از پذیرایی با خوراکی ها در همایش است.

دیده شده است که احترام و شان میزبان در مواردی با وجود اینکه شاید نوع مراسم از نظر محتوایی جالب نبوده است، سبب جلب میهمانان و برگزاری مراسمی شایسته و درخور شده است.

  • سوال اصلی ما در این پست به این مفهوم می پردازد که اصولا پذیرایی چیست و پذیرایی همایش از چه کم و کیفی برخوردار است؟

پذیرایی در معنای عام در واقع به این نکته می پردازد که ما چه جایگاهی برای میهمان خود قایل شده ایم و در فرایند برگزاری مراسم خود تا چه میزان از لوازم پذیرایی مناسب و درخور شان آن استفاده می نمائیم.

یکی از نکات کلیدی در پذیرایی مراسمات وهمایشات به مدیرت زمانی ما در خصوص مراسم و چگونگی سرویس دهی به میهمان بستگی دارد.

میزبان شایسته برای تمامی اوقات میهمان خود برنامه تدارک دیده و از زمان اجرا تا زمان استراحت همواره مکان، لوازم، ابزار و زمان مناسبی را برای وی اختصاص می دهد.

  • بسته پذیرایی و پک میوه پذیرایی مهمانو، در انواع مراسمات و همایش های ملی وبین المللی همواره کیفیتی درجه یک و بسیار مطلوب را به ارمغان آورده و به نحوی طراحی شده است که از نظر ظاهری و محتوایی کیفیت همایش ومراسمات شما را ارتقا می بخشد.
  • پک پذیرایی و بسته میوه مهمانو بسیار بهداشتی بوده و حافظ محیط زیست است. این بسته ها حتی پس از دورریخته شدن به محیط زیست آسیب نمیزنند و براحتی میتوان از آن ها برای کاربرد های دیگر هم بهره جست.
  • مهمانو استارت آپ محیط زیستی است که تمام فرایند های خود را به نحوی چیده است که در تمامی مراحل از این نعمت طبیعی استفاده کرده و فرصت استفاده از آن را با عدم استفاده از پک های یکبار مصرف به آیندگان نیز هدیه می دهد.

راه های ارتباطی با پک میوه مهمانو

آدرس : تهران، خیابان فاطمی، روبروی هتل لاله، خیابان باباطاهر، بن بست کیوان، پلاک ۱۲، طبقه ۴
تلفن : ۸۸۳۹۱۵۲۶
همراه: ۰۹۱۹۸۲۸۵۷۶۸
سایت : www.mehmano.com
ایمیل: info@mehmano.com

نمونه پک میوه مهمانو

پک میوه مهمانو
باکس میوه مهمانو
پک میوه مهمانو
پک میوه مهمانو
پک میوه مهمانو
پک میوه مهمانو

برای سفارش دیگر پک های میوه کلیک کنید.

خدمات تشریفات مجالس
خدمات مختلفی در حوزه مجالس ختم مورد نیاز است، سفارش اعلامیه، رزرو مسجد، اتوبوس، تامین پذیرایی، تاج گل، تالار پذیرایی و …
ما در سایت راجعون جهت راحتی شما تمامی خدمات را در یک صفحه گرد آوری کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید به این خدمات دسترسی داشته باشید.
جهت دیدن خدمات مورد نیاز می توانید به بخش زیر مراجعه نمایید.

خدمات مورد نیاز در مجالس

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 11 =